Buty Emu – najbrzydsze czy najbardziej stylowe buty?

Obuwie Emu to jeden z najbardziej rozpoznawanych modeli na świecie. Wygoda związana z noszeniem tych butów jest nieoceniona. W jaki sposób doszło do tego, że z lokalnego rynku Australii trafiły na szczyty list klasycznego obuwia na całym świecie?

Patrząc na ich historię odkrywamy, że twórcy nie spodziewali się takiego rozwoju sytuacji. Zostały one przygotowane dla australijskich surferów, którzy potrzebowali wygodnego obuwia, które zapewnia optymalną temperaturę stóp. Najlepszym materiałem okazała się występująca w tamtych obszarach świata wełna owiec określanych mianem merynos. Jest ona znana ze swoich niesamowitych właściwości pozwalających na utrzymywanie ciepła. Wnętrze butów ma niezwykle miękką wyściółkę, która przyczynia się do tego, że nasze stopy nie marzną i jest im bardzo komfortowo. Co więcej, mają dodatkowe udogodnienie w postaci zewnętrznej powłoki, która wykonana jest ze skóry mające właściwości wodoodporne. W związku z tym cena oryginalnych Emu jest dużo wyższa, od dostępnych w sieciówkach. Płaci się głównie za wysoką jakość surowców wykorzystanych do produkcji wskazanego obuwia.

Dlaczego osiągnęły taki sukces?

Fenomen tych butów nadal jest elementem, który trudno wyjaśnić. Emu zostały wytworzone przede wszystkim po to, aby dać użytkownikom ogromny komfort oraz wygodę. Twórcom nie chodziło o przygotowanie ikony stylu, a jednak rzeczywistość okazała się inna. Obecnie są to niezwykle stylowebuty, pożądane przez wiele osób. Buty Emu pokochali przede wszystkim celebryci. Fotografie aktorek noszących określone buty obiegły cały świat. To doprowadziło do tego, że zwyczajni ludzie zaczęli czerpać z nich wzór. Obuwie surferów z błyskawiczną prędkością uzyskało miano wspaniałych butów nadających się na miejskie ulice. Dobrym dowodem na to jest bardzo duża ilość podróbek występujących w każdej sieciówce.

Wpisane w zimowy, ponadczasowy krajobraz

Te niezwykle komfortowe, a także trwałe botki zakorzeniły się w zimowym krajobrazie tak bardzo, że nic nie jest w stanie odwieść nas od noszenia tych przedziwnych butów. Podkreślić należy fakt, że nieustannie pojawiają się one na listach antyseksownych elementów garderoby. Co więcej, połączenie ich efektowne zestawy jest bardzo trudnym zadaniem, w szczególności wtedy, gdy nie dysponujemy figurą oraz wzrostem modelki. Mimo tych elementów zapewniają ogromną wygodę, która jest niezastąpiona oraz sprawia, że bardzo chętnie nosimy te niezwykłe buty. Zauważyć trzeba, że mają one w sobie to coś, co sprawia, że zdobyły serca wielu kobiet na całym świecie. Nie trzeba zastanawiać się nad źródłem sukcesu, on po prostu albo przychodzi, albo nie.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *